Nadstandardní program

 

Chcete lékaře, který na vás bude mít vždy čas, u kterého nebudete čekat hodiny v čekárně, který vám nikdy neřekne, že vám nic není, když se nebudete cítit dobře? Chcete lékaře, který se nespokojí s určením diagnózy a předpisem léků do konce života, ale bude pátrat, proč jste onemocněli a bude svou léčbu cílit na příčinu nemoci? Chcete lékaře, který bude skutečně naslouchat a posuzovat váš stav v celém kontextu vašeho života? Chcete lékaře, který bude umět poradit s výživou, cvičením, zvládáním stresu, který bude umět skutečně léčit fyzické, emoční i duševní problémy?

A jste současně ochotni spolupracovat na svém tělesném a duševním zdraví? Moje ordinace je určena těm, kterým není lhostejné jejich zdraví, jsou ochotni do něj investovat, pracovat na sobě a svém životním stylu, chtějí si udržet zdraví nebo jsou ochotni podstoupit možná někdy nestandardní, ale efektivní cestu k vyléčení své chronické nemoci.

Proč nadstandard? Systém úhrad od pojišťoven je nastaven tak, že praktický lékař musí mít nejméně 1800 pacientů, aby se slušně uživil. V praxi to pak vypadá tak, jak to znáte: fronty, rychlost, není čas na nic pořádného. Pracovala jsem tak a vím, že to pro mě není. Můj standard je to, co popisuji výše i níže, nemohu vědomě pracovat na horší úrovni, než jaké jsem schopna. A vím, že to nejde v běžném systému. Proto mám tento koncept, ale aby mohl fungovat, musí si pacienti připlatit. V podstatě platí za to, že jich je méně, platí za můj čas, energii, zájem navíc, za jedinečné vědomosti a dovednosti. 

Investujte do zdraví, neplaťte ze nemoc!

 

Nabídka v rámci nadstandardu

Nabízím dva stupně nadstandardu. 

První stupeň je pro ty, kteří chtějí kvalitní běžnou péči, ale nemají zájem využívat alternativních metod. Obsahuje objednávání, zaručených 15 minut při akutní    návštěvě, 20% slevu na služby nehrazené ze ZP, zahrnuje regulační poplatky a klientský přístup.

Cena za tento stupeň je 1000Kč ročně. 

 

Druhý stupeň je pro ty, kteří chtějí skutečně pracovat na svém zdraví a něco zásadního změnit. Obsahuje:

 • 1x ročně podrobné 2 hodinové vyšetření včetně kapky krve a individuálního poradenství

  Všechny níže uvedené metody s 50% slevou.

 •    individuální výživové poradenství 

 •    vyšetření kapky živé krve v zástinu (možnosti metody viz příslušný oddíl těchto stránek)

 •    homeopatie, konstituční i speciální postupy u některých nemocí 

 •    terapeutická metoda „Cesta“-viz příslušný oddíl webových stránek. Jsem certifikovaná terapeutka pro tuto metodu (viz níže)

 •    zaručená minimální doba kontaktu 15 minut (při objednání)

 •    zdarma administrativní úkony (ŘP, potvrzení, zbrojní pasy apod.)

 •    cena zahrnuje regulační poplatky

  2000Kč ročně, splatné předem.

 • Druhý a další člen rodiny (rodič, sourozenec, manžel(ka)...) spoluúčast 1500Kč, nezaopatřené dítě od 14let lze registrovat bez poplatku, má nárok na slevy jako rodiče.

 •